Jump to content
Sign in to follow this  
Kael'Thas Sunstrider

[Rezolvat]Refacerea fun.watf.ro

Recommended Posts

Descriere propunere : Sa se adauge, treptat, toate modurile ce erau prezente in trecut pe fun (cele lipsa fiind dodgeball, volleyball, hide'n'seek si faimosul jailbreak /simon spune) si sa se faca subforumurile necesare pentru buna circulare a informatiei (regulament general al serverului + fiecare mod, cereri admin, reclamatii samd.)

Avantaje : Multitudinea alegerii, nostalgie, atragere de playeri noi, interesati de aceste moduri (mai ales jailbreak), o mai buna organizare.

Dezavantaje : Multa munca pentru administratori sa refaca toate fisierele, bazele de date, mapele etc etc. Plus ca aceasta comunitate abia s-a ridicat iar, deci exista o anumita incertitudine cu privire la revenirea playerilor vechi si refacerea popularitatii dinainte de subita disparitie a comunitatii.

2 hours ago, Kael'Thas Sunstrider said:

faimosul jailbreak /simon spune

Eu zic sa ii dai pace modului ala, eu cred ca e o porcarie, mai ales ca din cauza lui nu poti juca nimic altceva pe server.

Cat despre celalalte moduri, sper si eu sa le revad :P

Edited by GODZILLA

Porcarie ca porcarie, dar a adus cei mai multi playeri, comparativ cu celelalte moduri. Nici eu nu zic ca e cel mai bun mod, dar e cel mai cunoscut si cel mai jucat (veteranii prefera mai mult soccerjam, sunt perfect constient de asta). Implicit, asta poate reface atat populatia de zi cu zi a serverului, cat si popularitatea acestuia.

Se vor adauga pe server si celelalte moduri de indata ce sunt rezolvate anumite probleme ce impiedica functionarea acestora.

In aceasta saptamana se vor adauga categorii pentru sectiunea fun.watf.ro, astfel incat discutiile ce tin de server vor avea loc in acea zona.

Tin minte cand jucam pe server, alaturi de BbBtNT si ne bana ranger in fiecare zi pup 

• Downvote 1

Au fost create categoriile, postati acolo propunerile legate de server.

TC.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.