Jump to content
Sign in to follow this  
Ghimpe

Server CS 1.6 spre administrare

Recommended Posts

Deoarece sunt multi care ar juca si alte moduri , va pun eu la dispozitie un server de cs 1.6 pe care sa-l configurati dupa bunul plac.

Conditii:

- in maxim 7 zile vreau ca serverul sa fie functional. In caz contrar ramaneti fara el.
- serverul ramane in comunitate.
- vreau oameni seriosi.
- fiecare server dispune de gamepanel propriu, sunt gazduite 24/24 la firma autorizata,  deci aveti acces total.
- toti banii care vin din donatii ( daca exista ) , raman la voi. Nu doresc decat ca serverul sa fie populat.

Model:

Nume: 
Varsta: 
A-ti mai lucrat in domeniu?: 
Ce mod va fi urcat pe server?:
In cat timp poti termina de configurat serverul: 
In cat timp poti popula serverul: 
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu):

Daca va iesi ceva de pe urma acestuia , ma voi gandi sa mai ofer cateva servere.

Nume:  Apinzurasoae Andrei
Varsta: 21
A-ti mai lucrat in domeniu?:  Da
Ce mod va fi urcat pe server?: Clasic (am vazut ca nu avem) sau DeathRun
In cat timp poti termina de configurat serverul:  o saptamana ( in proportie 70-80%) iar pe parcurs vor fi mai multe update-uri frumoase
In cat timp poti popula serverul:  2-3 saptamani 
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu): Da (am 2 luni libere si nu fac nimic in aceasta perioada... apoi lucrez doar pe nopate)

Rog un administrator sa inchida acest topic , serverul a fot dat deja spre administrare.

Multumesc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.