Jump to content
Sign in to follow this  
Tr3fla

Reclamatie Rekool

Recommended Posts

Posted (edited)

Numele tău: Tr3fla
Numele celui reclamat: Rekool
Data şi ora: de-a lungul timpului
Îl reclami pentru: top1 nemeritat + admin degeaba
Dovadă (minim o poză): https://imgur.com/a/4yZs0fX
Alte precizări : Prima poza e facuta pe 24.04. ora 04:08. A doua poza e facuta pe 25.04 la ora 04:32. N-am mai continuat sa ma uit ca a recunoscut ca se joaca in fiecare zi la ora aia si face rank. A 3a poza e bonus. La astea vreau sa adaug si ca in 10 zile de cand Rekool are admin nu a reusit sa-si faca un banlist la activitatea lui stralucita de minim 5ore/zi. Adminul lui e doar pentru a da slay celor care campeaza si-l omoara.(si nu doar al lui)

14. Adminul este obligat sa isi faca un banlist in sectiunea respectiva unde va posta banurile permanente postand si dovada banului .

La cererea lui Wettounkt, am adus dovezi la acuzatiile de pe server.

EDIT https://gofile.io/?c=yocH1e - la sfarsitul demoului cand eram 1vs1 la bomba, se vede cum face campzone si tb. Tocmai pentru "domnul helper" am facut propunerile pentru regulament, caci fix el este cel care incalca regulamentul. Nu as fi avut demo cu el incalcandu-l daca ar fi fost prima data. Are admin pentru a face ce vrea.

Edited by Tr3fla

Posted (edited)

Incep cu o melodie, s-o asculti in timp ce citesti asta https://www.youtube.com/watch?v=5MkK-gYWPYw

Revenind la subiect, nu scrie nicaieri ca trebuie sa ma joc in intervalul x de timp. Daca la ora aia mi se scoala mie sa ma joc, atunci intru sa ma joc. 

Banlist n-am ca inca n am playeri gasiti cu coduri, slay-uri dau doar dupa ce le dau slap-uri celor care n au habar sa joace. Azi am dat primele banuri pentru camp, alea fiind de 30/60min.( Am pus ieri un demo pe scoala de admini, dar probabil n ai stat sa verifici)

https://imgur.com/a/bc0cBVT -Inainte sa ma acuzi ca fac killuri pe afk, fii sigur inainte ca nu esti tu ala acuzat. Doar ca eu am preferat sa tac si sa nu mi bat capu, intrasem si avea un CT in spawn 0-80, irelevant.(I-am spus sa nu te injure pentru ca nu stiam de ce ma intreaba; mesajele astea pe steam sunt de marti, cca 1 sapt cand ai inceput tu sa te frustrezi deoarece am intrat pe server cand omorai afk-ul.)

https://imgur.com/a/qTWKS3N -Uite un ss de pe la 4 cand ma jucam cu k==== si sh1fter, poti observa in chat ca niciunu din ei nu sunt afk.

https://imgur.com/a/SOZDwW0 -Daca erai destept, iti dadeai singur seama ca n am nevoie sa ma joc seara pentru a face rank, asa ca fapt divers. Daca nu ma vezi tu cu scor bun ca dau restart cand am 3-4dead-uri, asta e partea 2-a ( https://imgur.com/a/EgEXDiA )

https://imgur.com/a/l5phUCT -Cat despre adminatul tau daca vrei sa ne luam la perpules, ai aici un ss de acum o saptamana cand nu aveai acces, vechii admin au o impresia foarte buna despre tine 'amice'. adminii astia care "au aparut peste noapte" aveau acces cand tu nici macar steam-on nu jucai pe vechiul watf. A stai..

ps: Cred totusi ca ziua fac rank mai bun.. https://imgur.com/a/vJNyc3S

Pe scurt: Nu mai fii frustrat si vezi-ti de 'tr3aba' ta. N-am auzit in 5 ani de zile pe vechiul watf o reclamatie pentru ca ma joc la ore tarzii, si dupa cum stii eram in top15 si atunci, chiar pe locul 1 :classic_tongue:

edit: Ok ok ok, iti las inca o melodie s-o asculti cat timp citesti edit-u asta :

In 30 de secunde tu poti sa ma ataci lejer, ceea ce ai si incercat sa faci, doar ca nu prea era ascutit cutitu.

Nu stiu ce tb vezi tu acolo, in regulament scrie clar: CT se pot intoarce pe distanta mica daca vad Furienii, doar nu oi fi idiot la 1v1 sa te vad si sa imi vad de drum mai departe. (

--- Turn back nu este atunci cand te intorci DISTANTA MICA dupa furien sa tragi in el;
--- Turn back nu este atunci cand ai vazut un furien ca s-a bagat dupa o cutie sau dupa o usa si tu te intorci DISTANTA MICA sa tragi in el.(de exemplu daca te intorci dupa un furien pe care l-ai vazut dupa o usa sau dupa o cutie nu este turn back daca iti vezi de drum apoi fara sa faci camp);)

Despre faza asta am discutat pe steam cu cineva din staff, nu stau sa-i dau nume, daca doreste poate sa vina aici cu un reply.

Nu mai fii un frustrat, vezi-ti de joc si lasa copilarismele. Hotaraste-te.. Imi faci reclamatie ca sunt top1 sau imi faci reclamatie ca nu te las sa plantezi bomba si nu esti tu capabil sa ma omori..?

Edited by Rekool

Banlist nu ai pentru ca tu stai toata ziua si te joci, Ai admin doar ca sa nu-ti dam slayuri cand faci tb si sa dai tu slay celor care te omoara cand campeaza. Cum ai zis si tu astazi pe server, "te doare-n pl". In 10 zile de adminat, cu 5ore/zi n-ai gasit un codat, timp ce eu am admin din aceeasi zi cu tine si am minim 5 banuri date?:))))

Referitor la prima ta poza: acuzatii nefondate. Adu dovezi. Nu o conversatie de pe steam. Referitor la ala de zici tu ca avea 0-80; adu dovezi cum ti-am adus eu.

A doua poza confirma ce am spus eu, ca tu iei top1 drept "cel mai bun jucator al lunii", dar tu nu meriti acest lucru pentru ca tu existi doar noaptea.

Legat de adminatul meu ce...?:))) Chiar nu inteleg ce-i cu ss-ul ala.

Per total in pozele alea ale tale cu scoruri se vede ca tu stai si DOAR te joci, iar helperul il ai degeaba, pe langa faptul ca incalci regulamentul(priveste demo-ul meu).Reclamatia nu e facuta din frustrare, ca diferenta dintre locul 1 si locul 2 este un up, iar eu nu "vanez" grade pe aici, asa cum ai facut tu(fara nici macar o ora petrecuta pe server ai facut cerere de helper), ci a fost facuta sa ii arat lui wett ce faci tu la 4 dimineata si cum iei tu top1, in timp ce altii muncesc ziua pt rank.

3 minutes ago, Tr3fla said:

A doua poza confirma ce am spus eu, ca tu iei top1 drept "cel mai bun jucator al lunii", dar tu nu meriti acest lucru pentru ca tu existi doar noaptea.

Per total in pozele alea ale tale cu scoruri se vede ca tu stai si DOAR te joci, iar helperul il ai degeaba, pe langa faptul ca incalci regulamentul(priveste demo-ul meu)

Aici te dai cap in cap singur.. Ba exist doar noaptea, ba exist si pe timp de zi?

N-am ce dovezi sa-ti aduc, nu sunt stalker sa iti capturez orice greseala facuta.

Poti face 25 de ore cu numele fan rekool si sa faci cerere si pe ala, succes

""Legat de adminatul meu ce...?:))) Chiar nu inteleg ce-i cu ss-ul ala. "" In ss-u ala iti arat parerea celorlalti admini fata de tine, admini vechi pe care tu i-ai vazut 'peste noapte cu grad'

PS:Sa-ti aduc aminte in seara asta cand ai zis ca tu vrei sa joci dust2006, iar cand a inceput mapa ai vazut ca 'nu ai echipa' si te-ai bagat spec toata harta?

Referitor la prima ta poza: acuzatii nefondate. Adu dovezi. Nu o conversatie de pe steam. Referitor la ala de zici tu ca avea 0-80; adu dovezi cum ti-am adus eu. -Ce Dovezi vrei sa iti aduc tinand cont ca, convorbirea este de acum o saptamana cand mi-a dat tovarasu ala mesaj, aveam de unde sa ghicesc in stele ca o sa te frustrezi tu sa-mi faci reclamatie?

Posted (edited)

Sa fim seriosi... De cand ai luat admin eu nu te-am vazut nici macar o data spectator sau macar sa dai un vot. Practic nu ne ajuta cu nimic ca ai acces. Si nu esti singurul, de multe ori ma rog sa dati un vot si nu sunteti in stare ca sunteti prea ocupati sa va jucati. Ca doar asta te intereseaza, sa ti faci tie jocul mai placut. Tu nu stai pe server cand nu-ti merge jocul. Asta e diferenta intre noi, sunt admini care vor sa faca ceva bun pe sv asta si sunt admini ca tine care au intrat doar ca au vazut jucatorii vechi si vor sa se joace si ei.  

Cat despre argumentele tale...astea sunt copilarisme. O tot bagi p-asta cu "pe cand jucam eu nici steam on nu aveai" , mi-ai zis si mie , fara sa stii ca sunt steam on din 2012... Care e faza cu steam ul? Esti mai smecher ca joci steam on ? Vezi ca Ghimpe nu joaca steam on, de ce mai intri pe sv unui valver ca el ?

Si arogantele astea cu melodiile, tot copilarisme... 

"Imi faci reclamatie ca sunt top1 sau imi faci reclamatie ca nu te las sa plantezi bomba si nu esti tu capabil sa ma omori..? " 

Pai lasa l omule sa planteze bomba, acolo nu a fost DISTANTA MICA. De ce nu te intorci asa si la inceputul rundei cand toti furienii vin in baza ct?  Ca si pe aia ii vezi.  Daca ti facea cineva asa ii dadeai slay. 

In 5 ani de zile pe vechiul watf nu tin minte sa fi propus cineva sa se scoata bmb din acest mod ... daca vrea sa joace la bmb atunci e treaba lui, joaca cum vrea , nu conteaza ca nu-ti convine tie.

Edit:  "Tu si tr3fla sunteti adminii aia buni, si eu sunt ala care am intrat doar pentru jucatorii vechi". Dupa cum vezi asta am si zis. Tu nu intri noaptea ca sa ajuti serverul, intri noaptea ca sa joci pentru locul 1. Un om care vrea sa ajute serverul admineaza si ziua, nu numai noaptea.

Daca te cred codat unde e problema ? Odata ce ai fost codat atunci (si daca vrei sa ma contrazici mai bine vorbesti cu Cross mai intai, nu stiu de ce nu vrei sa recunosti ca oricum stie toata comunitatea...)  de ce nu ai fi si acum ?

Erai si tu pe server aseara cand wett i a spus sa aduca si dovezi pe forum cum ca joci noaptea sau ceva de genul.

"Nu te da gorila cand esti de fapt ultima maimuta de la zoo."   :| nu comentez , mersi de sfat , esti inteligent.

Edit2:  Cum esti admin ziua esti si noaptea, adica nu faci nimic, doar te joci, exact. 

"Mai bun decat tine nu inseamna codat". O spui de parca eu eram cel mai bun de pe sv si ai venit tu acum si esti mai bun decat mine. Sunt multi mai buni decat mine, nu ma intereseaza asta. Crezi ca am ceva cu tine pentru ca esti mai bun? Cu restul mai buni de ce nu am nimic atunci? Nu vezi ca la tine totul se rezuma la joc? Ti-am spus, eu sunt unul din aia care fac ceva productiv pentru server, tu nu aduci niciun plus. 

Si iar negi ? Uiti ca tu i-ai dat si i-ai instalat pe vremea aia wall-ul in pc lui Cross? Nu vreau sa recunosti ca ai avea ceva acum,  dar macar recunoaste ca ai avut atunci, ti-am spus,  stie toata lumea. Uite asta e copilarism..

Edited by GoRiLa

Posted (edited)
1 hour ago, GoRiLa said:

Sa fim seriosi... De cand ai luat admin eu nu te-am vazut nici macar o data spectator sau macar sa dai un vot. Practic nu ne ajuta cu nimic ca ai acces. Si nu esti singurul, de multe ori ma rog sa dati un vot si nu sunteti in stare ca sunteti prea ocupati sa va jucati. Ca doar asta te intereseaza, sa ti faci tie jocul mai placut. Tu nu stai pe server cand nu-ti merge jocul. Asta e diferenta intre noi, sunt admini care vor sa faca ceva bun pe sv asta si sunt admini ca tine care au intrat doar ca au vazut jucatorii vechi si vor sa se joace si ei.  

Cat despre argumentele tale...astea sunt copilarisme. O tot bagi p-asta cu "pe cand jucam eu nici steam on nu aveai" , mi-ai zis si mie , fara sa stii ca sunt steam on din 2012... Care e faza cu steam ul? Esti mai smecher ca joci steam on ? Vezi ca Ghimpe nu joaca steam on, de ce mai intri pe sv unui valver ca el ?

Si arogantele astea cu melodiile, tot copilarisme... 

"Imi faci reclamatie ca sunt top1 sau imi faci reclamatie ca nu te las sa plantezi bomba si nu esti tu capabil sa ma omori..? " 

Pai lasa l omule sa planteze bomba, acolo nu a fost DISTANTA MICA. De ce nu te intorci asa si la inceputul rundei cand toti furienii vin in baza ct?  Ca si pe aia ii vezi.  Daca ti facea cineva asa ii dadeai slay. 

In 5 ani de zile pe vechiul watf nu tin minte sa fi propus cineva sa se scoata bmb din acest mod ... daca vrea sa joace la bmb atunci e treaba lui, joaca cum vrea , nu conteaza ca nu-ti convine tie.

Lasa-ma sa ghicesc..Tu si tr3fla sunteti adminii aia buni, si eu sunt ala care am intrat doar pentru jucatorii vechi. Dar eu ca intru noaptea si am grija de server cat pot, asta nu e tot timp pierd pentru mine ajutand serverul?

Argumentele mele sunt copilarisme? Faptul ca stai cu demo on pe mine si in continuare tu ma consideri codat asta nu e copilarism? 

Faptu ca primesc reclamatie pentru ca "joc noaptea sa fac rank" nu e tot copilarism? Pai azi sa-mi faceti si mie reclamatie ca ma joc pe timp de zi .

Nu te da gorila cand esti de fapt ultima maimuta de la zoo.

ps:Rog si eu playerii/adminii care-si vor da cu parere despre reclamatia asta foarte interesanta cu multe argumente sa o faca in mod obiectiv

edit:1-Cum sunt admin ziua, sunt si noaptea. Daca nu ma vezi tu e strict problema ta. Daca ziua fac 50-0. 200-0. 500-0, noaptea de ce n-as face?

2-Daca i-am spus la misto vreodata asta nu inseamna ca si practicam playu cu cod

3- Si ce dovezi a adus? Si in primul rand, unde ar fi problema daca eu joc la rank si ziua si noaptea? 

Incearca sa raspunzi si tu la ce ma implica pe mine obiectiv, nu subiectiv doar pentru ca nu ma suporti..Iti repet si aici ce ti-am spus in cererea de admin: "Mai bun decat tine nu inseamna codat" cum nici "prost nu inseamna nebun"

Wut? Eu n-am avut wall pentru mine, barim sa stau sa il instalez la altu in pc. Fii serios. Un ultim update si cu asta termin tot balciu, iti urez succes sa stai pe mine si sa ma prinzi 

Si sa fim seriosi.. cred ca numele gorila era irelevant pe vechiul watf

Edited by Rekool

Salut,

Primul si al doilea screenshot sunt inutile, iar din al treilea se vede cum incepi sa-l tragi la raspundere pe Rekool pe chat-ul public pentru simplul fapt ca joaca si seara. Omul joaca cand are timp. Din demo mai mult se observa cum coechipierii tai au incercat sa-l omoare pe Rekool si tu te-ai dus sa pui bomba. Sunt curios unde ai fi vrut sa mearga in ultimele 5 secunde, avand in vedere ca in ziua respectiva ca si in altele, norocul face sa ramai tot timpul ultimul furien in viata ca sa mergi repede intr-un site pentru a pune bomba cu un he & flash pe langa.

Care este problema ca joaca pentru rank? 

Cat timp nu face scor pe jucatori afk nu vad de ce pozitia sa din top este nemeritata.

Rekool are gradul de helper, prin urmare nu este obligat sa-si faca banlist pentru ca poate da ban maxim o ora. In banlist sunt trecuti jucatorii cu ban permanent. Si cu 5/6 admini pe server nu reusesti sa te uiti pe toti jucatorii (un camp, un tb, un cod). 

Din punctul meu de vedere reclamatia este nefondata.

• Like 1

Deci eu sa inteleg ca  aici cea mai mare suferinta este care este pe locul 1 in top?Prea multa cearta aiurea din partea tuturor.

Iar reclamatia mi se pare inutila.

O reclamatie inutila din punctul meu de vedere.

Argumente si dovezi nefondate.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.