Jump to content
Sign in to follow this  
krio.

[Respins](Propunere) the back ze.watf.ro

Recommended Posts

Descriere : Salut baieții, așa cum o spun si in titlu doresc să repartiez servarul de ze, cum era odata pe aici , pe un tovaras l-a captivat foarte mult acel mod și m-a convins sa fac asa ceva aici, mai ales că era o comunitate foarte bună in trecut si cu jucatorii. Acum de ce fac acest topic pentru că , nu cred ca voi putea realiza exact la fel ,  chestii cum era pe server, daca are cineva pluginul servarului de ZE? si e dispus sa ma ajute , sau din Administratori care știu eu ca acum sunt si moderatorii principalii ai comunitații ( Ranger , Edge) eu atat doresc un inceput ca sa pot adauga si anumite chestii noi pe el, sau sa il lasa asa cum era el. 

Avatanje : Dispun de partea financiara pentru a platii toate resursele la el , si fara probleme. + jucatorii , conturi si discutii fiind pe serverul de ts/forum

Dezavantaje : Nu cred ca ar exista asa ceva in replanificarea unui server, si a incepe sa fie putina mai multa zarvă pe aici intr-un sens bun.

Edited by krio.

Dacă  nu  mă  înșel Ingerul avea  un  addons  foarte asemănător  de  Zombie  Escape  cu  care  a avut  mare  succes , îl  poți  contacta pe  el.

Sau  dacă spui  că nu  ai  probleme  pe  partea  financiară  , ti-as sugera  să  discuți cu  un scripter  experimentat și  astfel  o  ai  un  addons  pe  care  îl  poți  testa  chiar  tu  cât  timp  ti-l  construiește  fără  bug-uri .

Vorbeste cu Mihai pentru addonul  vechi de ZE, mai multe detalii in privat. Stiu ca sunt unele probleme la Addon,

Daca vrei sa faci server de ze si doresti sa-l aduci la noi in comunitate te invit sa faci o cerere dns.

Propunerile de tipul "hai sa redeschidem serverul x, y, z" vor fi inchise automat.

TC.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.