Jump to content

Next week's game  

1 member has voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Intra si tu!

• O sa fiu acolo
    • Incerc sa fiu acolo
      0

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/23/2019 at 05:00 PM

Recommended Posts

Posted (edited)

Un server de cs 1.6 biohazard va fi deschis vineri la ora 8:00 seara. Va ramane deschis atata timp cat sunt jucatori (poti intra cu godzilla.ddns.net)

Edited by GODZILLA

De ce nu ai inceput cu un mod classic sau respawn? Cam greu sa strangi oameni la biohazard.

29 minutes ago, Mihai said:

De ce nu ai inceput cu un mod classic sau respawn? Cam greu sa strangi oameni la biohazard.

Servere clasice si de respawn tot sunt, biohazard nu mai exista, la fel si deathrun, cache cache, si alte moduri vechi.
Multi pe care ii cunosc isi amintesc cu drag de biohazard, o sa ne strangem noi, cumva.

Te-ai intrebat de ce nu mai exista servere cu acele moduri sau de ce sunt asa putine modurile biohazard, deathrun?

On 8/19/2019 at 3:11 PM, GODZILLA said:

Servere clasice si de respawn tot sunt, biohazard nu mai exista, la fel si deathrun, cache cache, si alte moduri vechi.
Multi pe care ii cunosc isi amintesc cu drag de biohazard, o sa ne strangem noi, cumva.

Scuzati-ma ca ma bag,probabil n-am voie,n-am habar.Voiam sa precizez ca de mult imi e dor de un server de zombie clasic biohazard,fara lasere sau alte prostii.Am vreo 6 7 ani in comunitatea watf,imi pare rau ca a picat in halul asta si nu mai sunt playeri,eu unul m-as fi jucat cu vreo 3-4 prieteni care suntem mai vechi.Furien classic cum era afro.watf sau cs2 daca erati pe vremea aia,cu niste reclama nu cred ca nu ar veni playeri.Multi dintre ei nici nu mai stiu de existenta acestui forum,crezand ca nu mai exista,la fel cum credeam si eu .Este adevarat ca cs go-ul predomina toata platforma dar nu cred ca e greu de umplut un server cu macar 20 de playeri.Va salut :)

59 minutes ago, FulLSpe3D said:

dar nu cred ca e greu de umplut un server cu macar 20 de playeri.

Nici eu nu am crezut pana acum :))

5 hours ago, FulLSpe3D said:

cu niste reclama nu cred ca nu ar veni playeri.Multi dintre ei nici nu mai stiu de existenta acestui forum,crezand ca nu mai exista,la fel cum credeam si eu .Este adevarat ca cs go-ul predomina toata platforma dar nu cred ca e greu de umplut un server cu macar 20 de playeri.Va salut :)

Care ar fi acei jucatori care nu mai stiu de existenta forumului? Poate stiu de forum, dar nu le convine faptul ca nu mai este vechiul staff. A fost anuntata deschiderea atat pe grupul oficial de steam al comunitatii cat si pe alte doua sau trei grupuri aferente serverelor care erau deschise acum cativa ani. Pe langa grupurile de steam s-a facut anunt si pe pagina de facebook a comunitatii. Cu ce ne-am ales din aceste anunturi? "Salut, ce mai faceti/Ma bucur ca ati redeschis/bla bla". Daca in doua locuri, steam si facebook, s-a facut anunt legat de redeschiderea watf-ului, iar rezultat in mare parte a fost 0, atunci de ce ar trebui sa se investeasca in reclame pe facebook sau youtube? Au fost persoane care au deschis servere de 1.6 atat cu modul biohazard clasic cat si cu furien (exact ca in vremurile frumoase) si multimod. Pe langa serverele de 1.6 au fost deschise si cateva de cs:go. Pe serverele de 1.6, inafara de maxim 8 utilizatori inregistrati (poate mai putin de atat), nu a intrat nimeni. 

Prin urmare, cand au fost servere deschise de catre membri vechi ai comunitatii nimeni nu a dorit sa joace, iar acum @GODZILLA si  @FulLSpe3D imi spuneti ca nu e greu sa aduci 20 de jucatori pe server?

Este usor sa ceri si sa astepti sa primesti ceea ce ai cerut, insa cand vine vorba de a ajuta la dezvoltarea comunitatii din 100 de persoane poate doar doua sau trei persoane se vor oferi sa ajute. 

• Like 1

1 hour ago, Mihai said:

cand au fost servere deschise de catre membri vechi ai comunitatii nimeni nu a dorit sa joace

Eu, cel putin, am jucat pe servere cand erau jucatori, nu am zis "ca nu e greu sa strangi oameni sa joace".

1 hour ago, Mihai said:

cand vine vorba de a ajuta la dezvoltarea comunitatii din 100 de persoane poate doar doua sau trei persoane se vor oferi sa ajute.

Si... cu ce mai exact putem ajuta la "dezvoltarea comunitatii"?

1 hour ago, GODZILLA said:

Si... cu ce mai exact putem ajuta la "dezvoltarea comunitatii"?

Activitate pe forum, discutii, diverse propuneri. Asa vom putea observa si pe cate persoane active ne putem baza in cazul deschiderii unui server oficial. 

Inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.