Jump to content
The Seeker

RIP - FURY.WATF.RO

Recommended Posts

Serverul se va inchide pe data de: 23.10.2018, daca se tin cei de la host de criteriile ce le apar pe site. 
Motiv: Hostul destul de slabut, am tot incercat sa rezolv si sa modific sa nu mai pice serverul, dar nu era din cauza pluginurilor ci a hostului. 

Multumim celor care au donat si au ajutat serverul. In caz ca ne va mai trece prin cap sa redeschidem pe viitor un server nu uitam de voi (eu cel putin, am facut o lista cu donatorii si o tin bine in pc).

Dau si ofer suport pentru addonsul de furien in caz ca intereseaza pe cineva. PM pentru pret si altele, negociez. Detin .sma.

connect furien.watf.ro :)

• Sad 2

Hzone.
Am mai avut de la ei candva si nu pica serveru cu addonsu asta, acum pica tot la 2-3 zile sau cand are chef :)))

BTW, am ramas si cu 7 euro in site-ul lor si nu ii mai pot scoate :)))
Cica la altii le merg bine, acum asta este, mie nu imi merge.

Edited by The Seeker

si eu tot de la Hzone am... mi-a mers bine addonsul de zombie dar as vrea sa ii schimb modul in Deathrun pentru ca nu necesita atat de mult timp pentru efectiv incep munca si nu am timp.. si fac un dr classic

Oricum bafta in continuare!

app daca tot nu poti sa iti scoti banii de la ei ii poti dona?=))

Edited by [vLk] Marian

O sa intreb :)))
M.a aburit putin ca tre sa am firma ca sa mi returneze si chestii :)))