Jump to content
Sign in to follow this  
nakajima

[CERERE-AVATAR] - nakajima

Recommended Posts

W Tipul lucrarii (Avatar/Semnatura/Banner/Logo,etc): Avatar.

Text (daca este dorit): nakajima + logoul www.watf.ro

Dimensiune: cat se cere aici la noi pe forum, nu ştiu mai exact, cred că 150x250

W Stock/Render (nu este obligatoriu, daca nu aveti una specificati despre ce sa fie imaginea principala): dacă puteţi face peste poza mea, nişte flăcări care se mişcă, ceva simplu

W Alte precizari (orice va mai trece prin cap): ceva simplu dar să se mişte, nu ştiu de ce îmi plac astea.. 
Şi apropo, nu am nevoie urgent, nu e o stare urgentă, când aveţi timp, dacă mă puteţi ajuta, v-aş fii recunoscător! Vă mulţumesc :*

Edited by nakajima

h3BoA5r.gif

Daca doresti modificari, sau nu iti place, spunei ca mai incerc.

Ai putea să faci tot pe această poză, după un fulger să apară scris cu gri nakajima şi sub nakajima să fie logo-ul WATF.ro ?
Cât despre poza pe care ai făcut-o, este bună, o s-o pun până faci alta şi mulţumesc!

Deci scot inima si bag un fulger spui? 

UITE, SĂ FIU MAI EXPLICIT, IA POZA ASTA https://imgur.com/iVwFU07
ŞI PUNE-I UN EFECT DE FULGER, DUPĂ CE TRECE FULGERUL SĂ APARĂ SCRIS CU GRI '' nakajima '' şi sub nume '' WATF.ro ''

E perfect dacă ai putea lungii măcar puţin timpul lor, gen să ţinu umpic mai mult numele şi tagul watf ar fii excelent!

HZ1NAbh.gif 0.5 sec

jZiJrqr.gif 1 sec 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.